واگذاری تدریجی امور اجرایی معادن به سازمان نظام مهندسی معدن

رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان زنجان گفت: امور اجرایی بخش معدن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان به تدریج و گام به گام به سازمان نظام مهندسی معدن واگذار می شود. به گزارش شبکه اطلاع رسانی تولید وتجارت ایران (شاتا)؛ «حمید صدری افزود: اولویت واگذاری امور معدن به سازمان نظام مهندسی است که این امر به صورت گام به گام و در صورت موفقیت این سازمان در انجام امور به نحو احسن و رضایت متقاضیان مابقی امور نیز به تدریج واگذار خواهد شد.
  
   وی با اشاره به لزوم برقراری تعامل دو طرفه بین بخش خصوصی و دستگاه دولتی اظهار داشت: سازمان با اعتماد به بخش خصوصی اقدام به واگذاری امور اجرایی می نماید و خود وظیفه نظارتی را بر عهده دارد.
  
   صدری با اشاره به توانمندی های سازمان نظام مهندسی تصریح کرد: این بخش می تواند با با توجه به توانمندی ها و امکانات خود با افزایش سرعت انجام امور، پاسخگویی شفاف به مراجعین و جلب رضایت ارباب رجوع خدمات مطلوبی به مردم ارائه دهد.
  
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان زنجان افزود: در خصوص اقدامات صورت گرفته در بخش معدن از زمان ادغام در سازمان گفت: ما در طول این مدت شاهد کاهش زمان انجام امور، به روز رسانی محدوده های اکتشافی و شفاف سازی امور در این بخش بودیم.
  
   وی استان زنجان را یکی از استان های دارای ذخایر معدنی غنی در سطح کشور دانست و یادآور شد: با توجه به وجود پتانسل ها و ظرفیت های موجود در استان باید با تعامل و برنامه ریزی دقیق از این نعمت خدادادی به خوبی استفاده نماییم.

/ 0 نظر / 28 بازدید