دستگاه مولد چند منظوره خورشیدی در کشور ساخته شد

دستگاه مولد چند منظوره خورشیدی با قابلیت تولید همزمان چند نوع انرژی در فضای کمتر و مکان‌های بیشتر در کشور طراحی و ساخته شد.
  
   به گزارش سرویس فناوری ایسنا، سعید سلطانی، مدیرعامل یکی از واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه و طراح دستگاه مولد چند منظوره خورشیدی گفت: این دستگاه به صورت متمرکز قابلیت تولید همزمان چند نوع انرژی را در فضای کمتر و مکان‌های بیشتر داراست که با این روش می‌توان انرژی حاصل از خورشید را جذب و به انرژی‌های الکتریسیته، گرمایشی، سرمایشی و تولید آب شیرین تبدیل کرد.
  
   وی در مورد طرح دستگاه مولد چند منظوره خورشیدی گفت: این طرح از جدیدترین و کامل‌ترین دستگاه‌های خورشیدی است که می‌تواند به صورت همزمان چند نوع آورده را از انرژی خورشیدی دریافت کند و به دلیل حجم کم و کارایی بالا یکی از بهترین گزینه‌ها برای تمامی نقاط آب و هوایی است.
  
   سلطانی با اشاره به مزایای این طرح افزود: تولید برق، استفاده در لوازم گرمایشی و سرمایشی، حفظ دمای خورشید به صورت گلخانه‌ای، جذب نور خورشید در هر نقطه از روز و توان شیرین کردن آب شور از جمله مزایای طرح دستگاه مولد چند منظوره خورشیدی است.

/ 1 نظر / 19 بازدید
نرم افزاری های 90

سلام به همه بچه های باحال دانشگاه بیرجند ... رشتش مهم نیست[چشمک] ما پایه تبادل لینک و اطلاعات و رفاقت هستیم... منتظریم http://buc.persianblog.ir/ یا علی