پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد بدون شرکت در آزمون ورودی در سال تحصیلی 92-91

پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد بدون شرکت در آزمون ورودی در سال تحصیلی 92-91

*** به کسایی که شرایطشو دارن خبر بدین***

دانشگاه صنعتی امیرکبیر بر اساس مصوبه 31/2/86 وزارت علوم تحقیقات و فناوری، تعداد محدودی دانشجوی ممتاز کارشناسی پیوسته ورودی 87 دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور را بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد در سال تحصیلی 92-91 پذیرش می نماید.

دانشجویان ممتاز کارشناسی می‌بایست حداکثر در مدت هشت نیمسال دانش آموخته شوند و به لحاظ میانگین جزو ده درصد برتر در بین دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود باشند. داشتن میانگین کل بالای 16 و حداقل 105 واحد گذرانده تا پایان نیمسال ششم از دیگر شرایط لازم می‌باشد.

متقاضیان می بایست فرم مربوط را از طریق سایت اینترنت دانشگاه در تاریخ مذکور دریافت و تکمیل نمایند و نیازی به مراجعه حضوری نیست.

مهلت پرکردن فرم تقاضا از تاریخ 1/6/90 تا 31/6/90 بوده و دانشگاه در قبول یا رد تقاضا بر اساس امتیاز مکتسبه مختار می باشد.

به متقاضیانی که حد نصاب امتیاز را کسب نمایند پذیرش اولیه داده شده و نتیجه از طریق سایت اینترنتی دانشگاه اعلام می گردد. بدیهی است پذیرش اولیه هیچگونه حقی برای متقاضی ایجاد ننموده و پذیرش قطعی منوط به ارائه مدارک مورد نیاز و تأیید نهایی دانشگاه می باشد.

 متقاضیانی که جزء پذیرفته شدگان قطعی باشند نیازی به شرکت در آزمون سراسری کارشناسی ارشد نداشته و در صورت فراغت از تحصیل تا شهریور ماه سال 91 می وانند وارد دوره کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی امیرکبیر شوند.

/ 7 نظر / 25 بازدید
وبگذر

کلمه گروه رو از ته اسم وبلاگتون بردارید و بذارید شخصی!! کل وبلاگ که برا یه نفر شده دیگه!!! الان هم اینقد بی جنبه هستید نظرمو تایید نمیکنید!!

وبگذر

کلمه گروه رو از ته اسم وبلاگتون بردارید و بذارید شخصی!! کل وبلاگ که برا یه نفر شده دیگه!!! الان هم اینقد بی جنبه هستید نظرمو تایید نمیکنید!!

الیاس

سلام آره وبلاگ که واسه همه بجه های معدنه جرا باید به ترم 4 و 5 رسید تا بفهمیم وبلاگیم داریم نیاز به تبلیغ بیشتر داریم .یه پیشنهاد که همیشه گفتمش اینه که وبلاگ باید طوری باشه که دانشجو ها بهش نیاز داشته باشن چیزی که میخوانو اون تو پیدا کنن تا بیان

صدرالدین

آقای الیاس خان فکر نمیکنی این سوال رو باید از شما پرسید

وبگذر

بعضیا که یا رفتن از انجمن یا راهشون نمیدن یکیشوون رو خودم دیدمااااااااااااا!!!!!!!

سروش مقصودی

سلام .... البته که الیاس در مورد همه اتفاق های انجمن مسئول هست و باید پاسخگو باشه و هر جا مشکلی هست باید خودش رو مسئول بدونه اما فکر میکنم احمد جان جوابت قانع کننده نیست تو مسئول وبلاگی. فکر کن یه شرکت بزرگ تجاری یا خدماتی هست تو باید برای مشتری هات جذابیت ایجاد کنی باید نیازهاشون رو پیدا کنی و بهتر از بقیه رقبا اون نیازها رو برآورده کنی اگه دست روی دست بزاری که شرکت ورشکست میشه .... شعار ما همیشه این بوده که کرونا دو تا وظیفه مهم داره : تمرین مدیریت- تمرین رفاقت این دو تا یهویی به دست نمی یاد باید تلاش کرد اشتباه کرد شکست خورد و پیش رفت .... برای همه ی کرونایی های عزیز آرزوی موفقیت دارم ...

سروش مقصودی

سلام احمد جان, من بهت حق می دم, 100 درصد اگه کار به صورت گروهی نباشه هم سخت میشه هم خسته کننده, ما همیشه باید تلاش کنیم تیم بسازیم و گروهی کار کنیم اما اگه یه وقتایی نمی شه و شرایط مهیا نیست تنهایی هم شده باید تلاش کرد, هر چقدر که می تونیم ... امید تنها چیزیه که هیچ کس نمی تونه از ما بگیره ... ان شاالله همیشه موفق باشی, هر کاری هم از دست من بر می یاد در خدمتم ...